Відвідали музей Симиренків

                                  

Днями музей родини Симиренків відвідали туристичні групи з Черкас. Гості оглянули експозицію, і залишилися з найкращими враженнями про Оберіг відомих українців. Крім цього, вони вклонилися могилам представників великого роду на їхньому родинному цвинтарі біля Симиренківської церкви, прогулялися територією дендропарку, де й зараз ростуть реліктові дерева (софора японська, залізне дерево, тюльпанове дерево, платум східний та ін.), посаджені ще Левком і Володимиром Симиренками. А потім помилувалися розкішними насадженнями бузку, які відтворені із давнього, також Симиренкового бузкового саду. В якому є на що подивитися, адже це десятки й десятки кущів з різними кольорами цвітіння. Що сьогодні неповторно буяють та наповнюють останні дні весни неперевершеними ароматами!

Ще мандрівка черкащан, яка тривала мало не ввесь день, пролягла й до ставків із їхнім підвісним мостом та островом кохання! І побачена мліївська краса не лише назавжди запала в душі і серця пошановувачів  рідної української культури, її багатого минулого та нашої чудової природи, а й увічнена сотнями прекрасних знімків, що стануть справжньою окрасою сімейних альбомів.

Тож ласкаво просимо у Мліїв, до Симиренків!

Цей неповторний кущик своєю чарівністю чи не найбільше причарував подорожуючих! А чом би й ні? Де ви ще таке диво побачите – на одній гілочці два кольори!

Дерево кохання обов’язково здійснить закоханим кожне задумане бажання.

Після такого чаклування неодмінно в скорім часі приїде принц на білому коні й зізнається своїй принцесів у палкому коханні!

Залишити відповідь