Урок у музеї

У районному музеї С.С.Гулака-Артемовського відбувся урок духовності “Україна – соборна, вільна, сильна” саме 22 січня коли наша Батьківщина відзначає державне свято – День Соборності  України з нагоди проголошеня Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської  Народної  Республіки.

«Ідея соборності бере свій початок від об’єднання давньоруських земель навколо князівського престолу в Києві. Важкий шлях пройшла Україна, щоб здобути незалежність і соборність своїх земель уже в наш час. Сьогодні вона, можливо, як ніколи раніше, потребує єдності й соборності всього українського народу”, – наголосила ведуча дійства, провідний екскурсовод музею С.С.Гулака-Артемовського Наталія Сидоренко.

Вихованці санаторію «Городище», які завітали в музей С.С.Гулака-Артемовського із вихователькою Ольгою Паламар та медсестрою Любов’ю Гончар, взяли участь в іграх «Історична вікторина», «Географічна…», конкурс «Літературний». І приємно здивували, бо правильно відповіли на всі запитання!…

Вони також розповідали про державних діячів, поетів, письменників, які зображені на грошових знаках. (І.Франко, М.Грушевський, Т.Шевченко, Л.Українка, Г.Сковорода, Б.Хмельницький).

«Нині Україна переживає нелегкі часи. Коли наші воїни на Сході захищають її свободу і незалежність. І ми вдячні їм за цей патріотичний подвиг.

Віримо, що територіальна цілісність нашої держави, скріплена кров’ю тисяч і тисяч незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Лише в єдності дій усіх громадян можемо досягти величної мети – побудувати економічно й духовно багату, вільну  і  демократичну Україну, якою пишатимуться наші нащадки!» – підкреслила у своєму виступі директор музею С.С.Гулака-Артемовського Алла Сухорученко.

Діти також відвідали експозиційний зал музею С.С.Гулака-Артемовського, ознайомилися із життям та творчістю Семена і Петра Гулаків-Артемовських, оглянули виставку книг, присвячену 100-річчю Акту злуки двох Українських держав, зробили фото на добру згадку.

І залишили у Книзі відгуків такі слова:

«… Кожен із нас із великим задоволенням взяв участь у вікторині.

Працівникам музею дякуємо за чудовий та теплий прийом.

До слова, будемо раді ще раз повернутися сюди»…

4 Replies to “Урок у музеї”

Залишити відповідь