До музею родини Симиренків

Початок осені видався щедрим і на сонячні, теплі дні, і омиті дощами, і також щедрими на гостей музею родини Симиренків.

Завітали до оберегу і тато з донечкою-немовлям, і бабуся з внучком, і мама із синочком. Просто так, для ознайомлення, щоб в майбутньому, коли підростуть, пізнали більше.

Мліївчанка, що родом із В’язівка, привела на гостини до музею свою подругу, яка живе в Санкт-Петербурзі. Цієї осені приїхала на малу батьківщину, і вирішила відвідати музей родини Симиренків. Крім нього побували біля родинної церкви Симиренків, залюбки прогулялися алеями їхнього парку. Каже, що в музеї бувала і раніше, та нині почула дуже багато нового і цікавого про видатних українців.

Дівчина і юнак – студенти з міста Умані, третьокурсники університету. Цікавляться рідною історією і не проминули нагоди, аби зустрітися в музеї із родиною Симиренків, представники якої внесли помітний вклад у розвиток економіки, духовності і державності України.

Володимир Олександрович Письменний родом із Городища, але все життя живе у столиці місті Києві. Він любить і знає історію своєї Батьківщини, цікавиться історією рідного краю, стежки-дороги якого і привели у Мліївський музей родини Симиренків.

А ці жінки і чоловіки викладачі ДНЗ «Михайлівське ВПУ» Запорізької області.

У вільний від роботи час (на вихідні) частенько подорожують рідною Україною, любуються багатством її природи та історичного минулого.

Як зізнаються, вони приголомшені  побаченим і почутим у Млієві про видатну українську родину Симиренків, тому обов’язково привезуть у музей родини Симиренків ще й своїх вихованців!..

Дуже приємно і знаково, що у музей родини Симиренків під час робочої поїздки на Мліївщину завітав і начальник управління культури та культурної спадщини Черкаської ОДА Олександр Олексійович Шабатін, директор Городищенського аграрного коледжу Валерій Григорович Чепурний та інші гості.

Вони, державні люди, мають знати в якому стані перебувають заклади культури Черкащини, зокрема музеї, щоб допомогти, підказати та зробити все належне для їхньої успішної роботи. Бо музеї – це Обереги минулого України, що розповідають про героїчну історію нашого народу, прищеплюють відвідувачам, особливо молоді, патріотизм і любов до своєї Вітчизни.

Щиро вдячні всім відвідувачам музею і з нетерпінням чекаємо нових зустрічей з ними!..

Ласкаво просимо!

З приводу екскурсій телефонуйте: 097 41 49 513

4 Replies to “До музею родини Симиренків”

Залишити відповідь