В музеї пом’янули Шевченка

 

Напередодні 205-ї річниці з дня народження великого сина українського народу Тараса Шевченка, в музеї  його найближчого приятеля С.С.Гулака-Артемовського відбулося вшанування пам’яті геніального поета, чиє творче надбання вже давно стало духовною скарбницею людства.

Провідний екскурсовод музею С.С.Гулака-Артемовського Наталія Сидоренко розповіла дев’ятикласникам Городищенської зош №2, які завітали до музею С.С.Гулака-Артемовського разом з учителями Оленою Гергель та Надією Коваль, про життєвий і письменницький шлях Пророка, виразника дум і сподівань кожного українця – Тараса Шевченка. А учні з великим натхненням в музеї С.С.Гулака-Артемовського продекламували безсмертні вірші Шевченка й відповіли на запитання запропонованої вікторини.

Вчителька рідної мови Надія Коваль у своєму виступі закликала дітей пишатися поетом-велетом Тарасом Шевченком, якого породила  щедра на таланти черкаська земля. І брати з нього приклад патріотизму й безкорисливої любові до матері-України, за яку Тарас Шевченко поклав своє життя. Написавши оті, із самого серця схвильовані рядки:

Свою Україну любіть.

Любіть її во врем’я люте.

В останню тяжкую минуту

За неї Господа моліть!..

Завершила Шевченкове свято директор музею С.С.Гулака-Артемовського  Алла Сухорученко, увіковічнивши його світлинами для музейного фотолітопису.

 

 

Залишити відповідь